Zor Zamanlar

Görünmez prangların zihinleri tutsak ettiği böylesi zamanlarda, elleri ve kollar ve dahi ayakları bağlayan zincirleri kırmanın zamanı geldiğini düşünen zihinlerin bir hareketidir burada..

Biz her şehirdeyiz,her mahallede,her köyde..

Beşbin yıllık bir kültür..

Binlerce yılık  bir kültürün ulaştığı yeriz.

İçinde yaşadığı toplumun iyiliğini gözeten

muhteşem bir hareketin adıyız biz.

Ve farkındayız..

Eğer değişmez ve anlamazsak tükeneceğiz.

Bize Katılın..

Size Katacaklarımız

Bayilik paketimizde herhangi bir kar ,yada kazanç düşüncesi yoktur. Tam anlamı ile bayi odaklı bir pakettir. Bu paket işlevseldir.Düşürülemez ama genişletilebilir.

Özel bir yazılım

 

Betik dili, betik yorumlamak için yazılmış özel çalışma-zamanı sistemlerinin yorumlayabileceği programlama dillerinin hakim olduğu sistem sayfasında bilgilendirdiğimiz çalışma tam anlamı ile size ait olacak.

 

Nufusun Üçte Biri

Sınırsız bir sosyal medya desteğini size sunuyoruz.Yerel nufusun üçte birine ulaşana kadar,tüm sosyal medya hesaplarında sizinleyiz. Yüklenen her video,yazılan her makaleyi tüm yer unsurların sosyal medya hesaplarına ulaştırıyoruz.

Harika SEO çalışması

Piyasa değer aylık 5000 TL olan SEO çalışmasını bayilerimiz için uyguluyoruz. Burada SEO ekibinin tüm üyeleri sizin başarınız için çalışıyor. Bu çalışmanın içinde SEO adına A'dan Z'ye herşeyi bulmanız mümkün. Siz sahada çalışırken bize dijital medyada her adımınızı izliyor ve SEO ile destekiyoruz.

Sistem danışmanlığı

Burada ailesine katıldığınız günden itibaren,her adımınız için bizden fikirsel açıdan destek alacaksınız. Yapmayı planladığınız işlerden,müşterinize sunacağınız çayın markasına kadar ,aldığınız her nefesde,tabir uygunsa her an sağ omuzunuzda iyiliğinizi uman,kazancınızı uman bir danışmanlık hizmetinide almış olacaksınız.

Haber havuzu

Bayilik sonrası alacağınız web sitenizin haber ,tanıtım katagorisine ,tanıtım yazıları,tanıtım haberleri alacaksınız. Bunun için burada havuzu üyeliğinizi başlatıyoruz. Bu üyelikle beraber belirli aralıklarla web sitenize bu havuzdan haberler alıp yayınlıyorsunuz. Her yayınladığınız haber için size ödeme yapıyoruz. Bayilik Havuzu Bayilerimiz bekliyor.

Video havuzu

Havuza eklediğiniz videolardan yüzde elli oranında kazanç sunuyoruz. Çevrenizde ki herkesten duruma göre haber videosu alabiliyorsunuz. Aldığınız bu videoları bizim kanalımıza yüklüyorsunuz. Bu kanal yolu ile videonuzz bir yolculuğa çıkıyor. Popüleritesine yani izlenmesine göre reklam gelirlerini paylaşıyoruz. Burda bizim kanalımıza yüklediğiniz haber videosu SEO desteğinden fayda sağlıyor. Çok hızlı bir şekilde günde oluyor. Sadece sosyal ağlardan değil,burada haber abonelerinin gelirlerinde bu havuza video yükleyen bayilerle paylaşıyoruz.

Adsense Reklamları 

Sizin adınıza adsense anlaşması yapıp googleden reklam alıyoruz. Google adsense şartlarına uygunluk durumunda reklamalr aktif olur. Bu şartları sizin adınıza titizlikle yerine getiroyruz. Uygun koşullar oluştuğunda bizden aldığınız sistem reklamarı ile artık size de para kazandırıyor. Adsense reklamlarında nasıl daha çok kazanç elde edilir,sizi yönlendiriyoruz.

Esnaf Reklamları

Sisteme eklediğiniz esnaflardan reklam danışmanlarımız,sizin için reklam alıyor.Bildiğiniz gibi reklamcılık rastgele bir iş değildir.Tecrübe ister,ikna kabiliyeti ister,isterde ister. İşte sizin işinizi reklam danışmanlarımzı kolaylaştırıyor. Firma rehberine eklediğiniz her esnaf ,reklam danışmanlarımızın cazip teklifleri oluyor.

Haber Yönetimi

Sitenizdeki haber katagorisi metinleri sürekli bir kontrolden geçiyor. Yerel rakipler incelenir, aydaibazen haftada bir çarpıcı haber dosyası oluşturmanız,böylece hit kazanmanız için yine sisteme uzanıyoruz.

Bu yapacağımız haber yönetimi,sizi bulunduğunuz bölgenin yıldızı yapıyor.

 

Domain Alımı

Sunucu-Hosting,https Sertifikası gibi daha sayamayacağımız kadar çok teknik gereksinimleri sizin için biz alıyor/yapıyoruz. Size sistemin sahibi olmak ve sahada çalışmak kalıyor.

Alan adı ve Sistemi taşıyacak sınırsız bir hosting,ve güvenlik sertifikası bayilik bedeli içindedir.

 

 

 

Yukardakilerin Hepsi

Bayilik paketimiz işlevsel ve kar amacı gütmemektedir.

Bu Menüde;  başlıklar halinde çok detay vermeden açtığımız tüm hizmetler bayilik paketi içindedir.

Tüm bayilik Paketi Tek Sefer İçin 7500 TL yerine Kısa süreliğine 5000 TL + KDV.

TOP